Právní dokumentace 26 January 2024 By Lukáš Březina

Úvod

Stomatologie Prosek (dále jen 'My', 'nás' nebo 'náš') poskytuje prostřednictvím webových stránek stomatologie-prosek.cz (dále jen 'webové stránky') širokou škálu zubních služeb. Tento dokument, Podmínky služby, definuje a reguluje vztahy mezi poskytovatelem služeb – vlastníkem webových stránek a jeho uživateli nebo klienty. Tyto Podmínky služby jsou právně závazné a týkají se všech návštěvníků a uživatelů webových stránek. Přístupem na webové stránky nebo využíváním jakýchkoli služeb poskytovaných na těchto stránkách vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Je důležité, abyste si tyto podmínky pečlivě přečetli a pochopili je před používáním služeb nabízených na webových stránkách.

Služby

Nabízíme širokou škálu zubních služeb, včetně, ale neomezujících se na preventivní prohlídky, léčbu zubního kazu, ortodoncii, dentální hygienu, bělení zubů a zubní implantáty. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů s maximální péčí a profesionalitou. Náš tým zkušených zubních lékařů a specialistů využívá nejmodernější technologie a postupy k poskytování služeb. Je naší prioritou zařídit, aby bylo k vám přistupováno s nejvyšší možnou úrovní péče a zároveň bylo zajištěno vaše pohodlí a spokojenost během vaší návštěvy naší kliniky. Věnujeme velkou pozornost detailům a umožňujeme personalizovaný přístup k léčbě a péči o každého klienta.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Veškeré informace získané během vaší návštěvy webových stránek nebo během poskytování služeb jsou zpracovávány a chráněny v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány pouze pro účely poskytování služeb, ke kterým jste nám dali svůj souhlas, a nebudou předány žádné třetí straně bez vašeho výslovného povolení. Zavazujeme se k tomu, že vezmeme všechna opatření potřebná k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem nebo zneužitím.

Změny podmínek

Stomatologie Prosek si vyhrazuje právo kdykoli aktualizovat nebo upravit tyto Podmínky služby. Jakákoli změna bude účinná okamžitě po zveřejnění upravené verze Podmínek služby na webových stránkách. Vaším pokračováním v používání webových stránek nebo našich služeb po zveřejnění jakýchkoli změn vyjadřujete souhlas s těmito změnami. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat tento dokument, abyste byli informování o jakýchkoli změnách či aktualizacích.

Kontaktní informace vlastníka:

Jméno: Caspian Aldridge
Adresa: 140 William St, Perth WA 6000, Australia
Email: [email protected]

Say something